van 19 aug. 09:00

tot 21 aug. 15:00

Fun activiteit Freerunning

4 The Love of Movement | 16+ freerun kamp

  • JUMP Feerun, Urban Sports Week Amsterdam en Gemeente Amsterdam
  • 400 deelnemers
  • 16+
  • 101,21
  • Amsterdam

Heb je zin om zelf ook te freerunnen op de grootste freerun-setup van Europa?
4 The Love of Movement, het freerun kamp waar 400 tot 500 nationale en internationale freerunners met elkaar sporten en plezier maken, vindt na het NK van 18 augustus plaats. Dit jaar is het 10-jarige bestaan en dat wordt episch, want iedereen wil hierbij zijn.

Drie dagen lang kan je trainen en overnachten met de bekendste freerunners die je maar kunt bedenken. Je slaapt met elkaar in een echte legertent en je hebt toegang tot alle faciliteiten: WC’s, douches, de kantine, chill-area’s en de EHBO. Daarnaast zijn er mogelijkheden tot extra activiteiten en spelvormen.

Let op: eten is niet bij de prijs inbegrepen, maar catering is aanwezig.

Omdat 4TLOM 10 jaar bestaat komt er speciale 4TLOM Party! Schrijf je in, want dit wil je niet missen.

Locatie

4 The Love of Movement - Westsite Amsterdam
Handbalstraat 740
1062 XA, Amsterdam