Best Practices
Placeholder
Geplaatst door Yoeri Abrahams 3 maanden geleden

Innovatiebudget voor leuke ideeën

https://www.salland.nl/innovatie

Een aantal jaar geleden introduceerde Salland Zorgverzekeringen het innovatiebudget. Om voor dit budget in aanmerking te komen, kunnen clubs ideeën indienen waarmee zij nieuwe (doel)groepen in beweging willen zetten. Hiermee kunnen clubs een financiële bijdrage van wel 2000 euro verdienen.

Met het innovatiebudget wil Salland Zorgverzekeringen clubs financieel ondersteunen. Er zijn verschillende bedragen beschikbaar: 2000 euro voor de club met de meeste stemmen, 1000 euro voor de club met de op-één-na meeste stemmen en 500 euro voor de club die als derde eindigt. Als jouw gymnastiekvereniging dus een tof idee heeft, aarzel dan niet en schrijf je snel in! Hieronder lees je hoe dit in zijn werk gaat.

Richtlijnen van het idee
Het idee waarmee je in aanmerking wil komen voor het innovatiebudget, dient te voldoen aan een aantal vereisten:
- Het idee dient een sociaal-maatschappelijk doel.
- Door het idee komt een nieuwe groep personen in beweging
- Voor het idee is een plan van aanpak geschreven.
- Het idee heeft bij voorkeur een looptijd langer dan een half jaar of is van structurele aard.

Hoe schrijf ik mij in?
Als je turnclub een leuk idee heeft, kun je dit indienen via bovenstaande link. Na de sluitingsdatum worden de vijf genomineerde ideeën bekendgemaakt en mogen de inwoners uit de regio stemmen op het idee dat zij het leukste vinden.