We zijn druk bezig om deze nieuwe site te voorzien van alle informatie. Het kan dus zijn dat je tijdelijk wordt doorgestuurd naar de oude website. Heb je nog vragen of ideeën? Gebruik dan het formulier onderaan deze pagina.

Bondsraadverkiezing komt eraan

Meer mensen laten bewegen én laten genieten van de gymsport. Dat is de droom van de KNGU. Voor de Bondsraad zijn we op zoek naar nieuwe bondsraadleden met verschillende expertises, die een bijdrage willen leveren aan deze droom. Je maakt onderdeel uit van een enthousiast team van elf bondsraadleden. Je stemt gezamenlijk in met het strategisch jaarbeleid van het Bondsbestuur en hebt een toezichthoudende rol en controlerende taak op het resultaat. Op 15 april start de bondsraadverkiezing. Bouw mee aan het fundament van onze gymsport en word bondsraadlid!