Bondsraadverkiezing: stem nu op je favoriete bondsraadlid

De kandidatenlijst voor de bondsraadverkiezing is bekend. 

Afgelopen week voerde de kiescommissie diverse selectiegesprekken met geïnteresseerden voor de rol van bondsraadlid. De keuze was niet eenvoudig. Alle kanshebbers waren erg enthousiast en gemotiveerd om een plek in de Bondsraad te veroveren. Uiteindelijk zijn er 13 mensen genomineerd voor de kandidatenlijst. Van deze 13 blijven er na stemming 11 over voor de vernieuwde Bondsraad.

Elke club heeft baat bij een vakkundige Bondsraad, die een rol vervult namens alle leden. Daarom kan elke gymclub én elk individueel lid een stem uitbrengen. Dus clubbestuurders opgelet: stem nu op je favoriete bondsraadlid! Je ontvangt op maandag 20 mei een mailing met daarin de stemlink en jouw persoonlijke activatiecode. Heb je deze mailing niet ontvangen? Bel naar 055 505 8700 of mail naar serviceteam@kngu.nl.

Heb je vragen over hoe je moet stemmen? Bekijk de meestgestelde vragen.

Je hebt t/m zondag 9 juni de tijd. Daarna is deze stemming gesloten en wordt de definitieve Bondsraad vastgesteld. De kanshebbers wachten vol spanning op jouw stem!

PS Na afloop van de stemperiode wordt een staffel toegepast naar rato van het aantal leden.