Deelnemers EYOF bekend

Vier talentvolle turn(st)ers vertegenwoordigen Nederland van 26 tot en met 30 juli op het Europees Jeugd Olympisch Festival (EYOF) in het Slowaakse Banska Bystrica.

Het EYOF wordt iedere twee jaar georganiseerd voor sporters tussen de 14 en 18 jaar oud. Net als de 'echte' Spelen kent het EYOF een zomer- en een wintereditie. Het is een prachtige kans om ervaringen op te doen. De volgende turn(st)ers doen mee:

Heren:
Amine Abaidi | Daniel Hasson | Elijah Faverus. Gijs Franken is als reserve aangewezen.

Dames:
Pien van Daal.

Wedstrijdinformatie & programma 
Alle sporters turnen een meerkamp.  De eerste wedstrijddag voor de jongens is op donderdag 26 juli en voor Pien is dit woensdag 27 juli (kwalificatiewedstrijd). De toestelfinales zijn op vrijdag 29 juli (Heren: vloer, voltige en ringen. Dames: brug, sprong) en zaterdag 30 juli (Heren: bar, rek, sprong. Dames: balk, vloer).

Informatie
Alle informatie over het event vind je op deze pagina. Meer informatie over toestelindeling, tijden etc. wordt zo snel mogelijk aangevuld in de eventkalender.