In memoriam: Jolanda Sap

Helaas heeft ons het droevige bericht bereikt dat Jolanda Sap op 2 april 2023 is overleden.

Jolanda was een bekend gezicht in de ritmische gymnastiek in Nederland. Zij heeft de sport beoefend op hoog niveau, en is later verder gegaan als (internationaal) jurylid. Met veel enthousiasme heeft zij zich ingezet voor de sport in Nederland en daarbuiten, van het organiseren van toernooien tot jureren op Olympisch niveau. Mede dankzij Jolanda is ritmische gymnastiek zowel nationaal als internationaal sterk op de kaart gezet.

Voor veel juryleden was Jolanda een inspiratiebron en dat zal ze ook blijven. Na een lange carrière in de ritmische gymnastiek ontving zij vorig jaar nog een speldje van de FIG als dank voor haar inzet. Jolanda zal herinnerd blijven als een liefdevolle, passionele vrouw met een groot hart voor de ritmische gymnastiek.

 

Onze gedachten gaan uit naar Rick en haar nabestaanden.