Jeroen van Leeuwen technisch directeur KNGU

Op 1 mei treedt Jeroen van Leeuwen (1982) als technisch directeur in dienst van de KNGU. Hij wordt hiermee de opvolger van Mark Meijer. Jeroen van Leeuwen is nu nog werkzaam bij eredivisionist PEC Zwolle als directielid en operationeel manager. Eerder was hij directeur-bestuurder van Sportservice Zwolle en hield hij zich bestuurlijk bezig met de topsport in de provincie Overijssel.

KNGU-directeur Marieke van der Plas is verheugd over de komst van Jeroen van Leeuwen.

Jeroen heeft brede en veelzijdige managementervaring in de breedte- én topsport. Hij is gedreven, verbindend en koersvast. Eigenschappen die nodig zijn voor de verdere uitbouw van onze programma’s voor topsport en talentontwikkeling turnen. Marieke van der Plas

Jeroen van Leeuwen

Foto: Gerlinde Schrijver

Ik kijk ernaar uit om te beginnen als technisch directeur bij de KNGU. Samen met de medewerkers, coaches, atleten en clubs wil ik de lijn breedtesport, talentontwikkeling en topsport verder vormgeven. In de verschillende gesprekken merkte ik dat daar een uitstekende basis voor is met veel energie, kennis en kunde. Een prima uitgangspunt voor de verdere invulling en uitwerking van de door de KNGU ingezette koers. Jeroen van Leeuwen

Hieronder een eerste kennismaking met Jeroen: