Lieke en Naomi schouder aan schouder in meerkampfinale EK

Lieke Wevers en Naomi Visser mochten vrijdag 23 april om 13:30 aantreden in de meerkampfinale van het EK in Bazel. Lieke wist in de kwalificatie een 13e plaats te behalen, Naomi mocht als eerste reserve uiteindelijk tóch aantreden in de finale.

Beide dames hebben een goede meerkampfinale geturnd, en zij hebben hiermee allebei een plek in de top 10 bereikt. Met een totaalscore van 52.265 is Lieke op plek 8 geëindigd, gevolgd door Naomi op plek 9 met een score van 52.199. De gouden medaille van deze meerkampfinale ging naar de Russin Viktoria Listunova.

Lieke kan zich nu gaan voorbereiden op de balkfinale, welke zondag 25 april om 13:00 van start zal gaan. Tijdens deze finale zal ook Sanne Wevers van de partij zijn. Deze finale is live te volgen via deze livestream en NOS.nl.

De volledige ranking en alle uitslagen zijn te bekijken op deze pagina.