Loting voor WK turnen bekend

De loting voor de WK turnen in Stuttgart is bekend. Zowel bij de dames als de heren zullen er twee kwalificatiedagen plaatsvinden.

De Nederlandse dames zullen starten op de tweede kwalificatiedag (5 oktober) en turnen in de achtste subdivisie die start om 11:00 uur. 

De ploeg van bondscoach Gerben Wiersma start de wedstrijd op het onderdeel balk. In totaal zijn er bij de dames twaalf subdivisies, verspreid over 4 en 5 oktober. Onder andere de ploegen uit België, Canada, China, Frankrijk, Groot-Brittannië en Italië zullen nog voor Nederland in actie komen.

De Nederlandse heren zijn eveneens ingedeeld in de achtste subdivisie en turnen op 7 oktober. Bij de heren is dit overigens ook meteen de laatste subdivisie. De ploeg van bondscoach Bram van Bokhoven begint op het onderdeel vloer. Hun wedstrijd start om 19:30 uur. 

De wereldkampioenschappen vinden van 4 tot 13 oktober plaats.