Meer versoepelingen voor de gymsport aangekondigd

Tijdens de extra persconferentie van vrijdag 28 mei, kregen wij te horen, dat onder voorbehoud vanaf zaterdag 5 juni nieuwe versoepeling van de coronamaatregelen volgen. Op deze datum zal stap 3 van het openingsplan ingaan. Dit betekent ook dat er weer meer mogelijk is voor de gymsport.

Begin volgende week zal het algemeen sportprotocol Verantwoord sporten van NOC*NSF worden aangepast aan de laatste maatregelen. Zodra dit beschikbaar is, vertalen wij wat dit concreet betekent voor de gymsport.

Voor alle laatste informatie en maatregelen verwijzen wij jullie naar de website van de Rijksoverheid. Bekijk hier het recente overzicht van de maatregelen voor de sport. Alle veelgestelde vragen met betrekking tot de gymsport vind je hier op onze website.