Nieuw: Dutch Gymnastics The Box

Nieuw jaar, nieuw product. Met ‘Dutch Gymnastics The Box’ biedt de KNGU een nieuwe, handige én goed doordachte toolkit aan die de gymlessen voor kinderen van 6 tot 9 jaar nog leuker maken. DG The Box zorgt voor meer plezier, een grote variatie aan lessen en een breed motorische ontwikkeling bij de sporters.  

De reeks inspiratielessen wordt afgesloten met een feestelijke eindshow. Want werken naar een gezamenlijk doel, op je eigen niveau. Dat is waar DG The Box voor staat.

Meer informatie over onder meer de kosten van DG The Box vind je hier 
 
Review  
In het magazine Dutch Gymnastics - The Connection #3 van 2021 vind je het artikel Out of The Box. Clubs hielpen mee aan het ontwikkelen en testen van DG The Box. En spreken in dit artikel, ook namens de eerste groep jonge gebruikers, hun enthousiasme uit.  

''Je kunt er ook een eigen invulling aan geven en er je eigen creativiteit in kwijt.''  Rianne Huiskamp (Penta Winterswijk)  

Benieuwd naar de ervaringen van de pilot clubs, je leest het in dit magazine op pagina 20-23.