Nog iets langer geduld op het openen van de binnensport

Helaas zijn er, bij de persconferentie van dinsdag 13 april, geen nieuwe versoepelingen aangekondigd. Het aantal besmettingen is op dit moment nog te hoog. Het openen van de binnensport zou in dit stadium geen logische stap zijn. Hoe graag we het anders hadden gezien. Wij gaan achter de schermen uiteraard verder met onze lobby en campagne #binnensportnietbuitenspel

Binnenkort start er een aantal Fieldlab-evenementen. Dit is een initiatief van de Rijksoverheid. Naast de KNGU werken er ook andere sportbonden mee. Door mee te doen aan de pilot ‘Testen voor toegang’ hopen wij bij te dragen aan de heropening van de binnensport. Vijf verenigingen doen mee aan de pilot waarin zij een eenmalige training organiseren. Er is een keuze gemaakt op basis van leeftijd; de clubs die nu geselecteerd zijn hebben vooral leden boven de achttien jaar. Er worden dus geen kinderen getest. Een overzicht van de Fieldlab ‘Testen voor toegang’ is hier te vinden 

Ondertussen proberen wij onze clubs en trainers-coaches zo goed mogelijk te ondersteunen met het aanbieden van alternatief aanbod, online én buiten. 

Voor clubs die moeite hebben om een plekje te krijgen in de buitenruimte hebben we een brief vanuit de KNGU opgesteld. Clubs kunnen deze brief meesturen met de aanvraag aan de gemeente. Ervaren jullie alsnog problemen neem dan contact op met het serviceteam zodat één van de accountmanagers kan helpen.