Olympische finale voor Lieke Wevers

Zondagochtend 25 juli kwam de Nederlandse turnploeg in actie op de Olympische Spelen in Tokio. Lieke Wevers heeft zich daar tijdens de kwalificatie als eerste reserve geplaatst voor de meerkampfinale. Inmiddels is bekendgemaakt door de Fédération Internationale de Gymnastique (FIG) dat Lieke Wevers in actie gaat komen in deze olympische meerkampfinale. 

Voor de meerkampfinale op donderdag 29 juli hebben zich 24 turnsters weten te plaatsen. Één van de 24 finalisten heeft zich afgemeld, waardoor Lieke is opgeroepen als eerste reserve en in actie gaat komen in de meerkampfinale. Bij een afmelding wordt eerst gekeken of iemand uit hetzelfde land de plek kan vervullen, dat was hier niet het geval en daarom mag Lieke Wevers zich net als in 2016 opmaken voor een olympische finale. 
 
De meerkampfinale start donderdag om 12.50 uur Nederlandse tijd en Lieke zal beginnen op het onderdeel vloer.