Remco Boer nieuwe directeur KNGU

De KNGU heeft een nieuwe algemeen directeur. Remco Boer volgt per 1 december Marieke van der Plas op, die dit voorjaar vertrok naar kenniscentrum Rutgers. De nieuwe KNGU-directeur is nu nog gemeentesecretaris in de gemeente Wijchen en directeur van de Werkorganisatie DrutenWijchen.

Remco Boer is geen onbekende in de Nederlandse sportwereld. Van januari 2016 tot september 2017 was hij directeur van het Kenniscentrum Sport Nederland en daarvoor meer dan 10 jaar de CEO van het Nederlands Instituut voor Sport en Bewegen (NISB). Verder was hij ook nog bestuurslid bij het Koninklijk Nederlands Korfbal Verbond KNKV.

“De gymsport, met al haar disciplines, is een sterk merk en diepgeworteld in de Nederlandse samenleving. Tegelijkertijd heeft de bond, met al haar betrokken leden, een zware periode achter de rug. Ik kijk er enorm naar uit om vanuit positiviteit, veerkracht en vertrouwen samen te bouwen aan deze fantastische sport.” Remco Boer

Voorzitter Monique Kempff is bij met de komst van Remco Boer:

“Remco is geen onbekende in de wereld van sport en bewegen en heeft veel kilometers gemaakt in de bestuurlijke wereld. Wij zijn heel blij om hem in ons team te mogen verwelkomen.” Monique Kempff

Remco Boer

Remco Boer