Selectie WK turnen Japan

Zaterdag 18 september was de tweede en laatste kwalificatiewedstrijd in Topsportcentrum Rotterdam voor het WK turnen in Japan halverwege oktober. Vandaag zijn de dames bekendgemaakt die Nederland gaan vertegenwoordigen. Bij de heren is de voorselectie benoemd. De definitieve afvaardiging van de mannen volgt later.

De volgende turnsters zijn opgenomen in de selectie: Elze Geurts, Vera van Pol, Sanna Veerman en Naomi Visser.

Bij de heren bestaat de voorselectie uit Jermain Grünberg, Loran de Munck, Frank Rijken en Casimir Schmidt. Bondscoach van de mannen, Bram van Bokhoven: ‘De mannenselectie is nog niet definitief. De komende weken wordt er gekeken naar de fitheid van Casimir. Hierna volgt de definitieve selectie.’

Begeleidingsteam
Het begeleidingsteam bestaat vooralsnog uit Bram van Bokhoven (bondscoach heren), Dirk van Meldert en Marcel Kleuskens (beiden hoofdcoaches heren) en Mark Meijer (technisch directeur).

Overige informatie
De wereldkampioenschappen vinden plaats van 18 tot en met 24 oktober in Kitakyushu (Japan). De vertrekdatum van de equipe is 12 oktober. Op de site van de FIG vind je meer informatie over het event.