Selectieprocedures EK turnen bekend

De selectieprocedures voor de EK turnen 2022 voor zowel turnen dames als turnen heren zijn vandaag bekend gemaakt. Het is dit jaar voor het eerst dat je als land via de EK moet plaatsen voor de WK later dit jaar, door middel van een plaatsing bij de beste 13 landen van Europa. Daarmee is de EK het eerste event in aanloop naar de Olympische Spelen van 2024 in Parijs.

Eveneens is de procedure voor de EYOF en EK junioren turnen dames bekend gemaakt.

Lees hier de verschillende procedures.

EK senioren turnen dames

EK senioren turnen heren

EYOF en JEK turnen dames

De wedstrijden vinden plaats op de volgende data:

  • EK turnen dames: 11 – 14 Augustus 2022 | München – Duitsland 
  • EK turnen heren: 18 – 21 Augustus 2022 | München – Duitsland 
  • EYOF Turnen Dames:  24 – 30 juli 2022 | Banska Bystrica – Slowakije