Show your moves online challenge

Showsport is een unieke vorm van bewegen, waarbij je zonder wedstrijdelement en regels kan laten zien wat je kan en geleerd hebt. Het showelement en mensen letterlijk een podium bieden zijn belangrijke uitgangspunten. Daarnaast staan plezier, samen & creativiteit centraal.

Showsport is dus dé ideale plek om al jouw gymsportmoves te laten zien. En daarom heeft de KNGU op dit moment een vette challenge. Show wat jij kan, zonder strakke regels, met jouw eigen creativiteit en samen met anderen. Op welk niveau je ook sport, jij kan meedoen!

Doe jij mee? Er zijn drie rondes waar jij aan mee kan doen. Elke challenge duurt zes weken en heeft zijn eigen thema. Stuur jouw moves in via social en gebruik de #beamazeddg. Alle deelnames worden bekeken door een juryteam. Aan het einde van elke periode kiest de jury drie groepen. Deze groepen worden gekozen op basis van originaliteit, creativiteit en enthousiasme.

Bekijk alle voorwaarden op de website en doe mee!