Ticketverkoop DG The Finals van start

Na twee jaar afwezigheid is het eindelijk zo ver! Dutch Gymnastics The Finals gaat deze zomer weer plaatsvinden met publiek. De kaartverkoop is vandaag gestart.

Spektakel voor gymsportfans
Ruim 5.000 sporters nemen het in het weekend van 25-26 juni tegen elkaar op in de strijd om de nationale titel. Het event belooft een mooi, spannend sportspektakel te worden. Nu de kaartverkoop is gestart, kunnen gymsportliefhebbers door het hele land hun plek op de tribune zeker stellen.

Kaartverkoop
DG The Finals is dit jaar onderdeel van het NKnl, een uniek concept in Nederland waarbij Nederlandse Kampioenschappen van meerdere sporten in dezelfde stad en hetzelfde weekend plaatsvinden. De kaartverkoop verloopt daarom via de website van NKnl.

Koop je tickets

Meer te beleven
Naast alle finales is er in Ahoy veel te beleven op 25 en 26 juni. Kijk naar adembenemende optredens, kom in beweging op het grootste beweegplein, neem een kijkje bij de Nederlandse Kampioenschappen van boksen en judo en ga op de foto met onze mascotte Twist.

Meer informatie
Klik hier voor meer informatie over Dutch Gymnastics The Finals en het globale programma.