Topturnster Elze Geurts ernstig geblesseerd

Elze Geurts (26 jaar), turnster bij Turnz Amsterdam Gymnastics en lid van de Oranjeselectie, heeft tijdens een training een ernstige blessure opgelopen aan haar rechterknie. Ze kwam tijdens de landing van een sprong zeer ongelukkig terecht in de valkuil en liep daarmee een ruptuur aan haar voorste kruisband op. Zij zal een operatie moeten ondergaan en het herstel zal naar verwachting negen maanden duren.

Dit jaar zal in het teken staan van mijn herstel om er voor te zorgen dat ik weer volledig fit ben om mijn prestaties op wereldniveau te kunnen tonen. Ik ben net begonnen en heb nog zoveel te laten zien Elze

Geurts, die als reserve turnster meereisde naar de OS in Tokyo en sprongfinalist (8e) was tijdens de WK 2021 turnen in Kitakyushu (Japan), moet door deze ongelukkige blessure uiteraard haar doelstellingen voor 2022 bijstellen.

Haar kennende als mens en topsporter zal zij alles in het werk stellen om zich op gepaste wijze een weg terug te banen naar het internationale turnpodium. Wij staan klaar om haar daarin volledig te ondersteunen Wolther Kooistra, coach

Voor meer informatie over bovenstaand persbericht kun je terecht bij Femke Lutgerink: femke@turnz.nl of 06-44986554.