Zilver voor Sanne Wevers op balk

Zondagmiddag 25 april mochten Lieke en Sanne Wevers samen aantreden in de laatste finale voor TeamNL van dit EK, op het toestel balk. Dit was voor het eerst dat de twee zussen samen in een EK finale stonden.

Sanne mocht de finale aftrappen, en zij deed dit met een bijna foutloze oefening. Met een moeilijkheid van 5.6 kwam zij uit op een totaalscore van 13.866. Dit was genoeg voor een zilveren medaille!

Lieke was als vierde aan de beurt in deze finale. Ook zij turnde over het algemeen een goede oefening, maar na haar eerste acrobatische serie viel ze helaas van de balk. Hierdoor kwam ze uit op een totaalscore van 12.300 (5.1 moeilijkheid), waarmee ze op de 7e plek is geëindigd.

De Europese titel op de balk staat op naam van Mélanie De Jesus Dos Santos.

De volledige ranking en alle uitslagen van dit EK zijn te bekijken op deze pagina.