DG

Turnster Elze Geurts heeft zich bij de Universiade in het Italiaanse Napels geplaatst voor de meerkamp- en sprongfinale.

In de meerkamp plaatste de turnster van Turnz Amsterdam zich als achtste voor de finale met een totaal van 50.250 punten. De Japanse Hitomi Hatakeda plaatste zich met 53.800 punten als eerste voor de eindstrijd. Zij werd gevolgd door de Russische turnsters Liliia Akhaimova en Uliana Perebinosova (beiden 53.000). 

Op sprong plaatste Geurts zich met een gemiddelde van 13.300 punten als zevende voor de finale. Tatiana Nabieva uit Rusland plaatste zich met een gemiddelde van 14.050 punten als eerste. 

De meerkampfinale vindt morgen (zaterdag) plaats. Daarbij komen de beste achttien turnsters in actie. Zondag vinden de toestelfinales plaats, waarbij de beste acht turnsters per toestel in actie komen.