Lisa Deen

Mara heeft bij haar internationale comeback in Zwitserland het goud gewonnen. Bij de Züri-oberland Cup turnde ze naar 50,800 punten. Daarmee bleef ze Caterina Barloggio (46,950) en Fabienne Studer (46,900) uit Zwitserland voor. 

Vooral op de onderdelen balk (13,00) en vloer (12,050) was de turnster van De Hazenkamp Gymsports sterk. "Balk, vloer en sprong ben ik zonder grote fouten doorgekomen. Op brug had ik een fout, maar verder ben ik erg tevreden," vertelde ze.

Basisprogramma
In Zwitserland turnde Mara haar eerste wedstrijd sinds 2016. Ze draaide daarom nog een basisprogramma.  "Eigenlijk voelde het best goed. Ik kon goed dealen met de spanning en heb er ook nog eens van genoten. Ik ben blij dat ik weer een wedstrijd kon turnen en dat mijn lichaam weer meewerkt," zei ze achteraf. 

Over vier weken, bij de NK turnen in Rotterdam, wil ze een uitgebreider programma draaien. "Daar ga ik de komende tijd nog hard aan werken," besluit ze.