Tisha Volleman

Eindhovense turnster Volleman: ‘Moeilijk dat ik niet weet waar ik naartoe werk'

Ze heeft al sfeer geproefd in het olympisch dorp. Maar voor het ticket naar Tokio wacht Tisha Volleman volgend jaar een zware interne selectiestrijd. Dat ze nu weken niet de turnhal in mag, vindt de Eindhovense zeker zo zwaar.

Een voor een zag Tisha Volleman (20) de coronacrisis de komende wedstrijden op haar programma wegvagen. Eerst de World Cup in Stuttgart, de stad waar ze met de Nederlandse turnsters vijf maanden geleden een olympisch teamticket verdiende. Vervolgens ging er een streep door de EK in Parijs, de NK in Rotterdam en de Olympische Spelen zijn intussen over de rand van 2020 geduwd. Voor iemand die bijna verslaafd is aan wedstrijden turnen, is het afzien.

Wil je het hele verhaal lezen? Kijk dan hier.