The Coach - Preventie van eetproblemen in de gymsport

  • 1 juli 2023
  • Zwolle
  • Bijscholing (Niveau 3)

Eetproblemen in de gymsport komen vaker voor dan je zou denken. Het is een gevoelig onderwerp, waar weinig over wordt gepraat.

Deze bijscholing is geschikt voor trainers in alle disciplines en op alle niveaus. Bij deze scholing mag je assistenten meenemen. Dit kun je aangeven bij de inschrijving. Voor een assistent betaal je €25,00. 

Inhoud van de scholing:

  • theoretische achtergrond van eetproblemen in de gymsport.
  • in gesprek over ervaringen met eetproblemen in jouw omgeving en hoe je daarop het beste kunt reageren.
  • jouw invloed als trainer op je sporters. Onbedoeld kun je met bepaalde opmerkingen een eetstoornis triggeren. ”Jeetje, wat zie jij er goed uit? Ben je soms afgevallen?” is snel gezegd.
  • als laatste gaan we in gesprek over het voorkomen van eetproblemen. Hoe kun jij als coach het verschil maken en wat kun je doen om sporters te beschermen tegen zichzelf en de risicofactoren in de sport?

Docent: 

Deze scholing wordt verzorgd door de experts van (W)eet wat je doet.

 

Niveau: Niveau 3
Licentieverlenging: 4 punten
Discipline:
  • Sportoverstijgend
Docent:
E. van der Meer
Kosten:
Lid met verlopen licentie: €90,00
Lid met geldige licentie: €60,00
Geen lid: €120,00
Locatie:
Victorium
Boerendanserdijk 47
8024 AE, Zwolle
Route

Bijeenkomsten

Cursusdata Tijd
Cursusdata: 01 jul. 2023 Tijd: 13:45 - 16:45

Inschrijven

Contactpersoon

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Serviceteam serviceteam@kngu.nl 055-5058700