Contact Dans

Waar kun je terecht voor je vragen en opmerkingen over Jazzdanswedstrijden, Dance2Demo en Street- en Showdance wedstrijden?

  1. Verenigingsniveau: Sporters of hun wettelijke vertegenwoordigers stellen hun vragen/opmerkingen aan hun eigen vereniging. Kan de vereniging de betreffende vraag niet beantwoorden, dan kan de vereniging via hun secretariaat vragen/opmerkingen voorleggen volgens de punten 2 en 3. 
  2. Districtsniveau Verenigingen kunnen via hun secretariaat of gelicentieerde trainer met hun inhoudelijke vragen/opmerkingen terecht bij de wedstrijdorganisatie Jazzdans van het district waarbij de vereniging is aangesloten. De contactgegevens van de districten m.b.t. Dans vind je hieronder in de tabellen.
  3. Landelijk niveau: Verenigingen kunnen via hun secretariaat of gelicentieerde trainer met hun inhoudelijke vragen/opmerkingen terecht bij de KNGU, Unit Sporters en Fans, sectie Sport & Win en/of de Landelijk Technische Commissie Dans. Heb je een vraag over Dans stuur dan een mailbericht naar: 

De samenstelling van de Landelijke Technische Commissie Dans vind je in het tabel hieronder.

Wanneer een vereniging het niet eens is met de beslissing van de LTC, dan kunnen zij hun verzoek niet meer op een ander niveau neer leggen. Wel kunnen zij voorstellen voor aanpassingen van het Technisch Reglement voor het nieuwe seizoen indienen bij de afdeling Sporters en Win.

LANDELIJKE TECHNISCHE COMMISSIE DANS

Functie  Naam  E-mail
Voorzitter Janien Schipdam-Hagen voorzitter@dans.kngu.nl
Secretariaat Marieke Grobben secretariaatdans@dans.kngu.nl
Coördinator Werkgroep Dans Doreen Weyers werkgroep@dans.kngu.nl
Contactpersoon Scholing Wendel Brandsma scholing@dans.kngu.nl
Coödinator Democrew Justin Engelsman justin@democrew.nl

Werkgroep Dans werkgroep@dans.kngu.nl 

Coördinator werkgroep Doreen Weyers werkgroep@dans.kngu.nl
Faciliteren locaties/verenigingen Margreet Zuidam faciliteren@dans.kngu.nl
Eventcoördinatie Danique van 't Erve eventcoordinatie@dans.kngu.nl
Juryzaken en selectiebeleid Suzan Guliker juryenselectie@dans.kngu.nl
Inschrijvingen Inge Deuling inschrijven@dans.kngu.nl
PR & Communicatie Marjolein Weissink communicatiedans@dans.kngu.nl
Research & projecten Maaike van Brienen projecten@dans.kngu.nl
Democrew, licht en geluid Justin Engelman democrew@dans.kngu.nl

 


Vanuit de KNGU is Herman Jansen verantwoordelijk voor Dans. Samen met de Landelijke Technische Commissie voeren ze regie over alles rondom dansactiviteiten, de wedstrijden en reglementen.  

DISTRICT COMMISSIES

Noord Jazzdans wedstrijden dans@noord.kngu.nl

Ellen van Bruggen
Sigrid van Bruggen
Aline Wobbes

Zuid Commissie Limburgse Kampioenschappen Jazzdans demmerink@arcuscollege.nl

Dana Emmerink
Coby van Laar

Commissie Zuid-West Ned. Demodagen demodag@zeelandnet.nl

Nicole de Kam
Christine Hozee
Kim Meininger
Lisette Jacobs
Esther Coppoolse