Contact Groepsspringen

Waar kun je terecht voor je vragen en opmerkingen over Groepsspringen?

LANDELIJKE TECHNISCHE COMMISSIE  

Functie  Naam  E-mail
Voorzitter Jacob Pekelsma voorzitter@groepsspringen.kngu.nl
Secretariaat - loket Tessa Venema secretaris@groepsspringen.kngu.nl
Financiële zaken Sharice Velthuis budgethouder@groepsspringen.kngu.nl
Wedstrijdzaken Hans Zijp wedstrijdzaken@groepsspringen.kngu.nl
Reglementen Jaap Lindenberg reglementen@groepsspringen.kngu.nl
Juryzaken  Katharina Hanebeck juryzaken@groepsspringen.kngu.nl
Teamgym Katharina Hanebeck teamgym@groepsspringen.kngu.nl
Contactpersoon districten Margonda Scholtens-Nutma margondanutma@hotmail.com 

Vanuit de KNGU is Herman Jansen verantwoordelijk voor Groepsspringen. Samen met de Landelijke Technische Commissie voeren ze regie over alles rondom de wedstrijden en reglementen.  

DISTRICT COMMISSIES

Commissie district noord regio Friesland

Functie  Naam  E-mail
Wedstrijdzaken Aly van der Meer alyvandermeer@knid.nl
Juryzaken Annet Kroeger kroegerannet@gmail.com
Pr en communicatie Mynke Faber faberwalda@yahoo.com
  Rein Hoekstra reinenanneke@deheidepleats.nl

 Commissie district Oost dtcgs@oost.kngu.nl

Naam
Hilde Goedegebuure
Maikel van Faassen

Commissie district Zuid regio Limburg

Naam  E-mail
Moniek van Leth  
Hermien de Jong h.h.dejong@home.nl
Odette Gerards-Limpens  

Commissie district Zuid, Zuid West Nederland

Naam  E-mail
Henk Hensen h.hensen@home.nl 
Joulette van der Pol nvanderpol@hetnet.nl
Kristine Provo provo@zeelandnet.nl 

 

Commissie Zuid Holland

Floortje Euser floortje.euser@gmail.com
Monique Verboom-Usmany mo_verboom@hotmail.com
Sandra Dijkstra sdijkstra@kabelfoon.net