Organiseer sportactiviteiten tijdens de Nationale Sportweek

Hebben jullie leuke ideeën voor sportactiviteiten? Voer ze uit tijdens de NOC*NSF Nationale Sportweek van 15 tot en met 24 september 2023. Iedere sportclub kan meedoen. Zet samen de gymsport én jouw club op de kaart.

Tijdens de Nationale Sportweek maken (nieuwe) sporters laagdrempelig kennis met het gymsport aanbod in jouw buurt. Betrek andere clubs in jouw omgeving, organiseer samen bijvoorbeeld een gyminstuif en informeer de gemeente of het sportbedrijf. Zij kunnen vaak ook nog extra ondersteuning bieden in de vorm van handjes of een financiële bijdrage.

Op de website van NOC*NSF lees je meer over de Nationale Sportweek en krijg je toegang tot de toolkit met daarin inspirerende voorbeelden en bruikbare content die jij kan inzetten om nieuwe sporters aan te trekken voor jouw club.

Vanaf 1 september gaat de campagne live en vind je in de toolkit en website alle benodigde informatie.

Inspiratie op doen hoe andere clubs dit organiseren? Lees dan hier het artikel: 
Brabantse clubs herhalen succesvolle primeur tijdens NOC*NSF Nationale Sportweek.

Op de hoogte blijven? Meld je hier aan voor de clubbestuurders nieuwsbrief.

Aanmelden