Aanvullende coronamaatregelen voor de sport

Tijdens de persconferentie van vrijdag 12 november, is bekend gemaakt dat vanaf zaterdag 13 november weer aanvullende coronamaatregelen gelden. Naast de verplichte controle op het coronatoegangsbewijs bij sporters vanaf 18 jaar, zijn bezoekers tijdens sportwedstrijden en -activiteiten niet meer welkom. De maatregelen zullen aanstaande zaterdag, 13 november, om 18:00 uur ingaan.

De KNGU neemt contact op met de organisaties van de gymsport wedstrijden die zondag 14 november plaatsvinden op diverse plekken in het land.

Samen met NOC*NSF gaat de KNGU kijken naar het algemeen sportprotocol Verantwoord sporten en deze aanpassen aan de laatste maatregelen. Zodra het protocol beschikbaar is, vertalen wij de maatregelen specifiek naar de gymsport.

Voor alle laatste informatie en maatregelen voor de sport, verwijzen wij jullie naar de website van de Rijksoverheid.