Deelname onderzoek Mulier Instituut

Als KNGU zijn wij, samen met NOC*NSF en de andere sportbonden, hard bezig om te kijken of en hoe clubs (financieel) kunnen worden ondersteund. Zo onderzoeken we bijvoorbeeld de mogelijkheid van specifieke noodfondsen voor de sport (onder andere in overleg met de rijksoverheid). Echter, om hier invulling aan te geven, is meer informatie nodig over de geleden schade en de impact op clubs. Daarom werken wij samen met het Mulier Instituut, een onafhankelijk sportonderzoeksbureau, om bij sportclubs inzichtelijk te krijgen welke impact de coronacrisis op de clubs heeft. Via deze link kan je deelnemen aan het onderzoek.

Wil je op de hoogte blijven van al het nieuws over het Coronavirus en wat dat betekent voor de gymsport? Volg dan onze FAQ pagina. Op deze pagina houden we aan de hand van de laatste ontwikkelingen de meest gestelde vragen bij en proberen we jullie zoveel mogelijk van alle informatie te voorzien.