Epke Zonderland kan zich volledig richten op Spelen

Epke Zonderland heeft besloten de World Cup in Doha aan zich voorbij te laten gaan. Uit de nominatieve inschrijving voor dit evenement wordt duidelijk dat zijn Japanse concurrent niet deelneemt, wat de noodzaak voor de TeamNL turner wegneemt om, op zo’n laat moment in aanloop naar de Olympische Spelen, te moeten afreizen.

De komende weken wordt in het voorbereidingsprogramma de nadruk in gelegd op de terugkeer in de juiste vorm.

Coach Daniel Knibbeler: ‘Epke richt zich in komende weken op zijn programma wat leidt tot terugkeer in de juiste fysieke wedstrijdvorm. Vanuit die optiek zijn we zeer terughoudend met wedstrijddeelname. Epke zal dan ook niet deelnemen aan de vriendschappelijke wedstrijd met het Britse olympische team op 23 juni in Rotterdam.’

Na de World Cup in Doha maakt de FIG de definitieve List of Qualifiers bekend. De World Cup in Doha vindt plaats van 23 t/m 26 juni aanstaande.  

Meer informatie over de wedstrijd in Rotterdam vind je hier.