Programma EK turnen heren | Livestream senioren | Livescores

Eythora Thorsdottir ziet af van eerste teamkwalificatie

Op zondag 13 juni vindt de eerste teamkwalificatie van de dames plaats voor een plek in het vierkoppige team dat Nederland gaat vertegenwoordigen op de Olympische Spelen deze zomer in Tokio.

Helaas is Eythora Thorsdottir nog onvoldoende hersteld van haar blessure en komt daarom zondag aanstaande niet in actie.

Eythora: Ik heb al weer heel wat stappen gemaakt met de enkels, maar de eerste kwalificatie komt mij helaas net wat te vroeg. De aankomende weken ga ik mijn uiterste best doen om er bij de tweede kwalificatie wel bij te kunnen zijn.

Olympische kwalificatie
De olympische kwalificatiemomenten voor de dames zijn op zondag 13 juni en zaterdag 26 juni in Topsportcentrum Rotterdam. De wedstrijden starten beide dagen om 15.40 uur en zijn te volgen via een livestream. De livestream start tien minuten voor aanvang van de wedstrijd en wordt voorzien van commentaar door Céline van Gerner en Axel Quist. Meer informatie vind je hier.