Hetty Mulder treedt terug uit bestuur KNGU

Hetty Mulder heeft laten weten met onmiddellijke ingang terug te treden uit het bestuur van de KNGU om zeer verdrietige redenen in de privésfeer. In 2015 trad Hetty toe tot het bondsbestuur.  

Sinds 1994 heeft Hetty zich op allerlei manieren verdienstelijk gemaakt voor onze sport. Als oud-clubbestuurder, moeder van een turnster, voorzitter van een steunpunt, jurylid en speaker bij een EK en WK in ons eigen land kent zij de sport van binnenuitAl deze kennis en ervaring bracht Hetty, als algemeen bestuurslid, in binnen het bestuur van de KNGU. 

Voorzitter Monique Kempff snapt de keuze van Hetty om haar functie neer te leggen volledig: “Hetty is een kundige, betrokken bestuurder met een groot hart voor de gymsport. We gaan haar als persoon en als bestuurder enorm missen. We wensen haar heel veel sterkte in de komende periode. 

De bondsraad gaat samen met het bestuur op zoek naar een nieuw bestuurslid.