In Memoriam Enrico Visser

Ons bereikte het droevige bericht dat op 25 oktober jl. na een kort en heftig ziekbed is overleden

Enrico Visser
Eigenaar CEK Sports

Enrico heeft een lange en warme relatie met de gymsport en de KNGU.

Enrico komt uit een gezin met een echt gymsport-hart. Met zijn jarenlange ervaring in de turnsport kent hij de gymsport als geen ander. Enrico trainde en bestuurde jarenlang de wedstrijd- & topsporttak turnen van zijn vereniging O&O Zwijndrecht. Met al zijn inspanningen zorgde hij er mede voor dat er in de loop der jaren een heuse topsportopleiding turnen heren kon landen in de locatie aan de Uilenvliet.  

Oók verwierf Enrico het importeurschap van het merk GK en werd met dit merk via zijn bedrijf CEK Sports sponsor én partner van de KNGU. Zijn bijdrage aan vele wedstrijden en evenementen zijn van grote waarde geweest. Voor sporters uit de gymsport zijn de pakjes van Enrico een begrip.

Met Enrico nemen wij afscheid van een markante, enthousiaste man met een heel groot hart voor de gymsport. Zijn lachende gezicht zullen we nooit vergeten.

Het bestuur en de medewerkers van de KNGU wensen zijn vrouw Cynthia, zonen, familie en andere dierbaren van Enrico veel sterkte voor nu en in de toekomst.