In memoriam Frans van Leijden

Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat op 10 januari jl. volkomen onverwacht is overleden

Frans van Leijden
voorzitter GYMpo!nt

Frans was altijd bezig met onze prachtige sport in verschillende functies, als trainer van OJC Rosmalen en WIK Den Haag en voorzitter van de KNGU Zomerkampen tot deelnemer in tal van KNGU werkgroepen en voorzitter van het regiobestuur Brabant-Oost (later District Zuid). Het is te veel om op te noemen. De laatste jaren was Frans voorzitter van GYMpo!nt.

Frans staat bekend als een bevlogen inspirator die zijn blik altijd richtte op nieuwe ontwikkelingen. Een echte voorzitter, nam beslissingen in moeilijke dossiers voor het District Zuid. Hij was scherp, niets ontging hem, maar hij bekeek zaken altijd van alle kanten op een positieve, charismatische manier en staat voor wat hij vond. Als je Frans had ontmoet, blijft hij je bij.

Frans is erelid van de KNGU.