KNGU gaat in hoger beroep

De KNGU gaat in hoger beroep tegen de uitspraak in het kort geding dat Vincent Wevers heeft aangespannen tegen de KNGU. Het turbo spoedappel is aangevraagd en toegekend. De mondelinge behandeling vindt plaats op maandag 28 juni 2021. 

De KNGU staat nog steeds achter haar besluit om Vincent Wevers niet voor te dragen als lid van het coachteam voor de Olympische Spelen in Tokio. 

Marieke van der Plas, directeur KNGU: ‘De afweging om Vincent Wevers niet voor te dragen ligt veel breder dan de individuele arbeidsrelatie. We hebben ervoor gekozen om de crisis waar de turnsport in verkeert en de onrust die dit op breed vlak veroorzaakt zoveel mogelijk buiten het team te houden. We willen graag dat het hof de uitspraak in het kort geding toetst, omdat deze wat de KNGU betreft op meerdere punten niet juist is. Dat maakt een hoger beroep voor de KNGU - hoe ingrijpend ook – noodzakelijk’.