Nationale selecties turnen dames voor 2021 bekend

Vandaag is de nationale selectie turnen dames voor 2021 bekend gemaakt.

 De Oranjeselectie bestaat uit Sara van Disseldorp, Zenna van der Lubbe, Shadé van Oorschot, Vera van Pol, Yara Rahil, Marit Reijnders, Lisa van Rozen, Eythora Thorsdottir, Sanna Veerman, Naomi Visser, Tisha Volleman, Lieke Wevers, Sanne Wevers en Laura de Witt. 

De Nederlandse turnsters bereiden zich de komende maanden voor op de Olympische Spelen in Tokyo, waarvoor tijdens de WK van 2019 een ticket werd bemachtigd. Een team van vier Nederlandse turnsters komt deze zomer uiteindelijk in actie in Tokyo. Hoe het wedstrijdschema er in 2021 precies uitziet en wie waaraan gaat deelnemen is nog niet bekend. De kalender volgt op een later moment. 

Jong Oranje
De Nederlandse juniorenselectie (Jong Oranje) bestaat uit Amina Abaidi, Ghizlane Barraki, Marrylinn Hendriks, Sam van der Hilst, Céline Kusters, Casey-Jane Meuleman, Anita Postma, Merel Pouw, Rebecca Scheffer, Mara Slippens, Floor Slooff, Ines van Son en Else Wind.