Nieuwe huisstijl en website KNGU Zomerkampen

Onlangs is onze Zoka Zomerkampen in een nieuw jasje gestoken en gaat vanaf nu door onder de naam SummerMoves Zomerkampen.

Zoka is natuurlijk al jaren een begrip. Tijdens SummerMoves beleven kinderen en jongeren van 6 t/m 18 jaar de leukste week van de zomer. Zo ben je als kind actief, veel buiten en doe je allerlei sporten en spellen. Voor kinderen en jongeren vanaf 8 jaar worden extra programma's georganiseerd op het gebied van dansen, gymmen en freerunning. 

Niet alleen is er een nieuwe huisstijl van SummerMoves Zomerkampen gelanceerd maar ook een geheel nieuwe website. Intussen is het ook mogelijk om je in te schrijven voor het nieuwe kampseizoen 2020. Een aantal kampen zijn al vol maar er zijn ook nog enkele plekken beschikbaar.

Ga voor meer informatie naar de nieuwe SummerMoves website.