Topsportprogramma turnen heren van start in nieuwe turnhal Rotterdam

Op zaterdag 4 september is de splinternieuwe turnhal in Topsportcentrum Rotterdam geopend. Deze unieke trainings- én wedstrijdhal vormt sinds deze week de thuisbasis voor het TeamNL topsportprogramma turnen heren. Ook is het 010-puntenplan turnen bekrachtigd, dat is bedoeld om de gehele turnsport in de regio een impuls te geven.

Topturner Frank Rijken nam de sleutel in ontvangst en opende hiermee officieel de turnhal. Na een week trainen is Frank al ontzettend enthousiast: 'De hal hoort nu al bij mijn top-3.'

Marieke van der Plas, directeur KNGU: 'Wat een mijlpaal voor de gymsport én de stad Rotterdam. Niet alleen een excellent topsportprogramma met een state of the art accommodatie, maar volop kansen voor breedtesport en talentontwikkeling. Hulde voor alle partners en de clubs.'

Lees hier het hele bericht.