Update inschrijfdatum wedstrijden

De uiterste inschrijfdatum voor de wedstrijden van turnen heren en turnen dames, wordt opgerekt naar zondag 10 oktober m.u.v. een aantal regio’s. Let op, dit is de uiterste inschrijfdatum, na deze datum gaan de inschrijfregels vanuit het technisch reglement weer in.

De inschrijftermijn wordt niet opgerekt voor:

  • Rayon wedstrijden die al een andere einddatum hadden;
  • Wedstrijden binnen de discipline turnen dames in district Oost, regio Gelderland Midden, Gelderland Oost en Overijssel worden verlengd tot en met vrijdag 1 oktober 23.59 uur.
  • Turnen dames Regio Limburg

De verschillende vrijwilligersgroepen zullen jullie na sluiting van het inschrijfsysteem z.s.m. op de hoogte brengen van de wedstrijdindelingen. Ze doen enorm hun best!

Meer informatie
Klik hier voor meer informatie over het inschrijven en het inschrijfsysteem, met onderaan de pagina antwoorden op alle veelgestelde vragen. Daar vind je ook meer informatie over de koppeling met het ledenadministratiesysteem en het inschrijfsysteem.