WK kwalificatie september Topsportcentrum Rotterdam

Op 18 oktober begint het WK turnen in Kitakyushu in Japan. Voorafgaand aan het WK staan er twee kwalificatiemomenten gepland. Deze vinden op zaterdag 11 en 18 september plaats in het Topsportcentrum Rotterdam in de spiksplinternieuwe turnhal. Bij de heren nemen op beide wedstrijddagen tien Belgische internationals deel. 

Deelnemers WK kwalificatie

Dames
Esmee Beekhuis | Sara van Disseldorp | Elze Geurts | Shadé van Oorschot | Vera van Pol | Sanna Veerman | Naomi Visser en Tisha Volleman

Heren
Nico van den Boogaard | Jermain Grunberg | Jordi Hagenaar | Rick Jacobs | Bram Louwije | Loran de Munck | Bradley Noordzij | Yazz Ramsahai | Frank Rijken | Casimir Schmidt | Wout Teillers | Martijn de Veer | Bram Verhofstad en Bram Wijnand. Buiten mededinging: Hamza Hossaini

Belgische deelnemers
Glen Cuyle | Nicola Cuyle | Maxime Gentges | Maxime Guldemont | Luka Van den Keybus | Noah Kuavita | Victor Martinez | Takumi Onoshima | Justin Pesesse en Senne Spyckerelle

Programma op beide dagen

Dames: 10.00 uur - 13.15 uur, inturnen en wedstrijd
Heren: 13.30 uur - 17.10 uur, inturnen en wedstrijd

Kaartverkoop

Zaterdag 11 september
Deze dag is speciaal gereserveerd voor familie en vrienden van de atleten en niet toegankelijk voor publiek.

Zaterdag 18 september
De kaartverkoop voor deze kwalificatiewedstrijd is gestart. Koop hier je tickets. 

Livestream
Op beide dagen is er geen livestream.